5.kolo Pražský přebor CFC Letňany – FC WarriorS 3:3 (2:0)

V 5.kole jsme chtěli navázat na dvě předešlé výhry a dotáhnout se na vedoucí Slávii a utéct soupeřům za námi.

 

Na dnešní zápas jsme se sešli v plné sestavě, jen kromě zraněného Petra Davida. Po zranění nás doplnil i Daniil.

 

Bohužel již od začátku jsme byli zcela rozhození, když někteří hráči přišli až 10minut před začátkem utkání, a pár jich došlo až po začátku. Vzpomeňme si na první zápas v přeboru proti Arsenalu, kdy všichni dorazili 40 minut před zápasem, rozcvička týmu a vysoká výhra. Doufám, že do dalšího zápasu se toto zlepší.

 

Jak je napsáno výše, začátek zápasu nestihli všichni hráči a sestava byla hodně proházená. Chtěli jsme začít jinak, a i střídání mělo probíhat jinak. Od toho se odvíjel i úvod utkání, sice jsme soupeře zaskočili napadáním, ale byl to soupeř, který se rozhodl hrát jen na brejky a hned první využil, když rozhodčí neodpískal faul na Látala a soupeř v klidu nahrál před prázdnou branku, kde druhý útočník v klidu zakončil pod padajícího Kubu.

 

Soupeře jsme herně přehrávali, vytvářeli si šance na vstřelení branky, ale vždy nám scházela odvaha buď zakončit, nebo situace už byly překombinované. Soupeř se dostal ke dvěma brejkům, které nevyužil a to byly stoprocentní šance. Nicméně Letňany se do půle radovali ještě jednou, když trefily pravou šibenici z pohledu Našeho brankáře.

 

V druhé půli bylo důležité uklidnit svoje emoce, protože kdykoliv prohráváme, zbytečně řešíme jiné věci než je futsal. V druhé půli se hrálo jen na polovině soupeře, k obratu nás nasměroval Dias, který po výměně s Yerzhanem prostřelil brankáře. Poté nastřelil Látal břevno a Tungi tyčku. Na vyrovnávací branku se čekalo až do doby, kdy Tungi prostřelil brankáře po kombinaci s Diasem. Soupeře jsme stále tlačili, ale přišla nepozornost a ze strany hřiště prostřelil Kubu hostující hráč. Tady se musím zmínit, že tato branka jde z části za Kubou, který čekal, že míč jde vedle branky. Nevzdali jsme se a začali hrát powerplay, skvělá obrana soupeře nám znemožňovala jakoukoli střelu na branku, až se ujala ta poslední, se závěrečným hvizdem rozhodčího, kdy si Tungi vyměnil dvakrát míč s Namem a Tungi podruhé večer prostřelil brankáře hostí a vybojoval tak bod pro Náš tým.

 

Pro nás to byla ztráta dvou bodů, herně jsme byli lepším týmem, soupeř to dnes zatáhl a využíval jen svých brejků. Pro soupeře je to zlatý bod, samozřejmě tři body mu utekly jen o chlup, a tak byli taky zklamaný po závěrečném hvizdu.

 

CFC Letňany – FC WarriorS 3:3 (2:0)
Branky: 3.Juga(Zbožínek), 20.Michálek(Juga), 46.Michálek(Klein)- 36.Idrissov(Yessirkegenov), 41.Nguyen.T(Idrissov), 50.Nguyen.T(Nguyen.N)
CFC Letňany: Trojan – Klein, Zbožínek, Michálek, Venhoda, Kolen, Juga
FC WarriorS Praha: Horák – Látal, Yessirkegenov, Nguyen.N, Nguyen.T, Idrissov, Ibragim, Grečl, Okolot

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *