Tréninkový zápas SK Slavia Praha U17 U19 – FC WarriorS 5:5 (0:3)

V tomto roce se dějí našemu týmu velké věci. Výhra v pražském poháru, porážíme ligový i druholigový celek, osmifinále poháru proti ligovému týmu plnému Brazilců, ozývají se nám noví hráči do týmu a ještě přijde nabídka na tréninkové utkání proti Akademii Pražské Slavie.

Do zápasu zasáhla možná posila týmu brankář Kristian, v poli nás doplnili dva hráči od Tunga a Nama.

Jak je jistě každému známo U17 a U19 je mládežnický tým, který hraje samostatnou soutěž v rámci Futsalu. Tito hráči dostávají prostor v dospělém futsale, ať v „B“ týmu nebo „A“ týmu, proto na tribuně seděl i trenér „A“ týmu pražské Slavie Pan Božovič.

Pro nás je každý takový zápas zkušeností a posouvá to tým jen k lepším výkonům.

Zápas se hrál 2×30 minut hrubého času. Zápas se odehrál ve velmi rychlém a kvalitním tempu, hodném divizové úrovně. V první půli jsme byli lepším týmem a bylo to znát i na výsledku, když jsme vyhráli poločas 3:0 po gólech Tunga, Alishera a Nama. Dokázali jsme si přesně přihrát, vytvořit několik krásných akcí, které byli zakončeny brankou. Soupeře vychytali oba skvěle chytající brankáři. V druhé půli nastoupil za Slavii druhý brankář, který vychytal naše brejkové situace a soupeř dokázal snížit, ale vše vzal na sebe dnes dobře hrající Tungy a opět jsme se dostali na rozdíl tří branek. V polovině druhé půle přišla naše slabá chvilka, kdy během dvou minut jsme inkasovali dvě branky, jedna po dobře sehraném rohu Slávie. Vše dokončila krásná kombinace Yerzhana, Tungyho a zakončující Nam navýšil na 5:3 a takové bylo skóre i po 60 minutách.

Po dohodě jsme si řekli, že si dáme ještě 1x10minut ve kterých vyhráli Slávisti 2:0 a tak celkové skóre bylo 5:5.

V penaltovém rozstřelu to skončilo taky smírně, kdy všichni aktéři, kromě jednoho na každé straně svoji penaltu proměnili.

SK Slavia Praha U17 U19 – FC WarriorS 5:5 (0:3)
Branky: Nguyen.T, Ibragim, Nguyen.N, Nguyen.T, Nguyen.N –