4.kolo Pražský přebor FC WarriorS – FK Kobylisy „B“ 5:2 (0:0)

V minulém týdnu jsme odehráli pohárové utkání, ve kterém jsme obdrželi 18 branek a museli se opět zadaptovat na přebor.

Poprvé v letošní sezóně nám chyběli tři hráči: Daniil, Petr a Michal, ale do sestavy se vrátil po zranění Alisher.

Věděli jsme, že proti nám stojí silný a ambiciózní tým Kobylisy, které mají svůj tým ještě o level dále v Divizi a jelikož jim divize ještě nezačala, tak využili možnost 3 hráčů z „A“ týmu v sestavě a měli připravené dvě kvalitní čtyřky.

Zkušenosti proti ligovým týmům dávají každému hráči vždy nové sebevědomí, proto jsme se soupeře nezalekli a hráli aktivně. Oba celky si v první půli připravily několik brankových příležitostí, ale na obou stranách drželi svůj tým brankáři.

Branky začaly padat až v druhé půli. Ve 36´našel Yerzhan za obranou Látala, který udělal kličku brankáři a když mu do míče sáhl brankář Ihring, dorážel do prázdné branky Ibragim. O tři minutky později bylo srovnáno, když jsme neuhlídali zahrání autového kopu Kobylis. Ve 41´opět Yerzhan našel Látala na hrotu před brankářem, kde vznikl zmatek několika hráčů a brankáře a ve schrumáži Látal protlačil míč za brankovou čáru 2:1. Ve 46´jsme se dostali konečně do dvoubrankového vedení, kdy po kolmici opět Yerzhana zakončil rychlý brejk Idrissov a dal nám větší klid na kopačky. Soupeř začal hrát powerplay, ve které si nevypracoval žádnou stoprocentní šanci a po získání míče zakončil Yerzhan přes celé hřiště do prázdné branky – 4:1. Kobylisy ještě v poslední minutě snížily na 4:2, když jsme nevyužili rychlý brejk, ale ještě v posledních sekundách jsme udeřili my – rychlé rozehrání na Látala, který našel nabíhajícího Nguyena.N, který prostřelil brankáře Ihringa 5:2

V dnešním zápase si velkou pochvalu zaslouží Kuba Horák, který Náš tým několikrát podržel.

FC WarriorS – FK Kobylisy „B“ 5:2 (0:0)
Branky: 36.Ibragim(Látal), 41.Látal(Yessirkegenov, 46.Idrissov(Yessirkegenov), 49.Yessirkegenov, 50.Nguyen.N(Látal) – 39.Báňa(Doležal), 50.Doležal(Báňa)