3.kolo Pražský přebor B.B.V. „A“ – FC WarriorS 3:4 (1:3)

Nejtěžší týden v historii klubu začal v pondělí ve sportovní hale na Slavii. V pražském přeboru nás čekal soupeř, kterého jsme ještě nikdy neporazili – B.B.V. „A“. V letošním ročníku jednou vyhrál a jednou prohrál.

Bohužel v den utkání přišla pro tým velice špatná zpráva, že Daniil Okolot, náš klíčový hráč, se zranil a vypadá to, že to bude na delší čas. Nazar Bogatkin si od futsalu dal nějaký čas klid.

Do utkání jsme vstoupili s třemi hráči na střídání a bez klíčových hráčů. Hned na úvod rozhodčí vyhnal některé hráče do šatny pro chrániče, a tak sestava byla od úvodu zápasu hodně pomíchaná a soupeř si vypracoval dvě slibné akce, které mohly skončit gólem.

Vše vzal na svoje bedra navrátilec Idrissov, který během dvou minut vstřelil dvě branky a dal nám klid, ale skoro hned vzápětí udeřil Havlíček a snížil. Hrál se vyrovnaný futsal, kdy soupeř neproměňoval šance a v 19′ navýšil skóre skvěle hrající Yessirkegenov.

V druhé půli byl o něco lepší soupeř, když dokázal srovnat na 3:3 a k tomu měl spousty šancí na vedení v zápase. Koncovka zápasu patřila našemu týmu a především dnes dobře hrající čveřici Yessirkegenov, Idrissov, Nguyen.T a Nguyen.N, kteří v poslední minutě předvedli krásnou kombinaci a první jmenovaný dovršil výsledek zápasu na 4:3.

Dnes nám to bránění moc nešlo a soupeř lehce přecházel přes Naši obranu a mohl v klidu zakončit. Toho se musíme ve středečním zápase proti prvoligovému týmu vyvarovat jinak by tam soupeř sázel jeden gól za druhým.

B.B.V. „A“ – FC WarriorS 3:4 (1:3)
Branky: 5.Idrissov(Nguyen.N), 6.Idrissov(Yessirkegenov), 19.Yessirkegenov (Nguyen.N), 49.Yessirkegenov(Nguyen.T) – 9.Havlíček.P (Havlíček.M), 31.Bartoš.F(Žák), 38.Havlíček.P(Bartoš.F)
B.B.V. „A“: Janotka – Mašek, Bartoš.F, Bartoš.L, Havlíček.M, Havlíček.P, Žák, Bajgar, Žalud