Rozhovor s brankářem Jakubem Horákem

Jako prvního z týmu jsme zkusili položit pár otázek našemu brankáři Kubovi Horákovi. Co nám odpověděl před nadcházejícím pohárovým utkáním si můžete přečíst na řádcích níže. 

 

Co říkáš na loňskou sezónu?

Loňská sezóna pro mě byla jednoznačně nejúspěšnější v historii WarriorS. Podařilo se nám stmelit tým a vytvořit takovou tu fotbalovou rodinu, která mezi sebou řeší nejen ty fotbalové věci. To je asi nejvíc vidět na výsledcích , úspěších a na hře, kterou momentálně předvádíme.Odměnou pro nás byl mistrovský titul a postup do vytouženého přeboru. Když už jsme si mysleli, ze nemůže přijít něco víc, sen se stal skutečností, když jsme vyřadili ligovou Slavii a druholigové Wizardy, vyhráli Pražský pohár a postoupili do celostátní soutěže mezi top 16 v ČR, kde na nás narazí ligové Teplice.

 

Jaké máš pro letošní sezónu cíle?

Cíle pro letošní sezónu jsou jasné, udržet přebor a poprat se o přední příčky v tabulce. Vyhnout se zraněním a předvádět hezký a kvalitní futsal.

 

Co říkáš na postup do celostátní části Poháru?

Tak postup je pro mě jednoznačně největší úspěch v životě. Je to neuvěřitelné, občas si myslím, že se mi to všechno jenom zdá 🙂 Je to taková odměna za perfektně odvedenou práci po celou sezonu.

 

Svarog Teplice – říká ti to něco?

Svarog Teplice moc neznám, ale vím ze to je velmi kvalitní tým s Brazilci v sestavě, pro mě známější jsou Balticflora (jestli to není jejich starý název)

 

Jak se těšíš na tento zápas s prvoligovým týmem s Brazilci v týmu?

Na zápas se samozřejmě těším moc, je to pro nás svátek. Jsou to pro nás hlavně cenné zkušenosti ,ono kolikrát v životě si zahrajete proti týmu, který hraje 1.ligu a má v sestavě cizince, kteří hráli nejlepší ligy světa. Takže si asi dokážeš představit co to pro nás je.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *