1.kolo Pražský přebor Arsenal Praha – FC WarriorS 1:10 (0:5)

První zápas, první výhra, prvních deset branek, krásný vstup do soutěže. To byl pondělí večer týmu FC WarriorS.

Nová sezóna je tu a všichni jsme očekávali, jaký nás čeká vstup do soutěže. Poslední zápasy Našeho týmu byly famózní a vychutnáváme si cestu do celostátní soutěže v poháru.

V prvním kolen nás čekal tým Arsenal Praha. Bilance s tímto týmem byla 1-5. Zápasy se odehrály v 1.třídě a nejvyšší porážka byla 1:9, takže bylo co soupeři vracet.

Do zápasu jsme vstoupili stejně aktivně, jako proti Slavii nebo Wizardům. Hned ve druhé minutě načal skóre kdo jiný, než Daniil, který je král branek v prvních minutách a načal večerní brankostroj.

V poločase jsme vedli už 5:0 po brankách Davida, Yessirkegenova, Grečla a Bogatkina. Branky padaly po skvělých akcích, na které byla krása se dívat.

Pokyny pro druhý poločas byly jasné – neusnout a nepustit soupeře do hry. Po přestávce navýšil skóre svým druhým gólem v zápase Grečl. Bohužel udeřil i soupeř, ale to bylo od něj vše, protože všechno pochytal skvělý Horák. Pak se zaskvěl i kapitán týmu, který dostal krásný pas za obranu od Okolota a z první levačkou prostřelil brankáře. Poslední tři branky byly jak přes kopírák, rozebraná obrana soupeře a střela do prázdné branky.

Arsenal Praha – FC WarriorS Praha 1:10 (0:5)
Branky: 29. Hajdušek – 2. Okolot(Yessirkegenov), 9. David(Idrissov), 20. Yessirkegenov, 21. Grečl(Látal), 23. Bogatkin(Látal), 29. Grečl, 36. Látal(Okolot), 41. Okolot(Grečl), 42. Nguyen.T(Bogatkin), 50. Yessirkegenov(Okolot)
Arsenal Praha: Kočí – Hajdušek, Mareš, Slowik, Ťahan, Matera, Mráček, Rulf
FC WarriorS Praha:Horák – Látal, David, Yessirkegenov, Nguyen.N, Idrissov, Okolot, Grečl, Nguyen.T, Bogatkin