Čtvrtfinále ČMFS Poháru okres Praha FC Real 8 Praha – FC WarriorS 7:8pp (6:6, 4:2)

Další rok další kolo poháru. Do poháru se hlásíme jen k vůli tomu že si můžeme zahrát s lepším týmem a někdy i chytneme i ligový tým.
V první kole Nás čekal tým s nižší soutěže Real Praha 8, s tímto týmem jsme měli už zkušenost si zahrát, ale ne nikdy v malé hale na Hagiboru.
Malá hala předpovídala hodně branek a to se taky ukázalo, bohužel se ukázalo že soupeř v této hale trénuje a má nacvičeno pár signálů. Soupeř se dostal v poločase do dvoubrankového vedení a to po poločase ještě navýšil a furt jsme skóre dotahovali. A neuvěřitelným způsobem se Nám podařilo dotáhnout zápas až do prodloužení, které se hrálo 2x3minuty a padly v něm dvě krásné branky. Rozhodlo se až v poslední minutě v druhém prodloužení kdy po krásné kombinaci jsme vstřelili vítěznou branku. A mohly jsme slavit postup do Semifinále.

FC Real 8 Praha – FC WarriorS 7:8pp (6:6, 4:2)
Branky: 7. Zalabák, 14. Vančík, 19. Vančík, 24. Pleskot, 35. Pleskot, 37. Vančík, 55. Strach – 8. Látal, 21. Idrissov, 34. Látal, 39. Idrissov, 40.Idrissov, 41. Idrissov, 54. Látal, 56. Okolot
FC Real 8 Praha:Luzar – Dobřanský – Karl, Zalabák, Pleskot, Strach, Fusek, Vančík
FC WarriorS Praha: Horák – Látal, Grečl, David, Yessirkegenov, Idrissov, Okolot